بررسی مهمترین مشخصات کمک فنر بی ام و

بررسی مهمترین مشخصات کمک فنر بی ام و

کمک فنر بی ام و

بررسی مهمترین مشخصات کمک فنر بی ام و

بازدیدها : 76 بازدید

در این مطلب به بررسی مهمترین مشخصات کمک فنر بی ام و خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا از این قطعه ی مهم و پر کاربرد بیشتر بدانید. پیشتر نیز به بررسی 3 نشانه ی مشکل کمک فنر جنسیس پرداختیم. برای خواندن این مطلب می توانید به مقالات قبلی مراجعه کنید.

ویژگی های مهم کمک فنر بی ام و

هر کمک فنر برای یک خودروی خاص طراحی شده است و به همین دلیل می بایست کمک فنری را که برای خودوری خود می خرید، دقیقا متناسب با ماشین خودتان باشد.

اما کمک ها به چند دسته تقسیم می شوند و با یکدیگر تفاوت دارند. از نمونه ی این کمک فنرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمک فنرهای تک لوله ای

در این نمونه از کمک فنر بی ام و سیلندر اصلی با روغن پر شده است و حداکثر فشار گاز در آن بین 25 تا 30 می باشد. پیستون جدا بوده و بین رغن و

کمک فنر

کمک فنرهای تک لوله ای را می توان در هر شرایطی نصب کرد. این نمونه بیش از کمک فنر دو لوله ای فشار بالا تولید می کند. مزایای این کمک فنر این است که واشر های لایه لایه در پیستون را بیشتر کارآمد می کند و از کف یا حباب دار شدن گاز هیدرولیک جلوگیری می نماید.

کمک فنر بی ام و (دو لوله ای)

کمک فنر دو لوله ای دو حفره ی روغن کاری دارد: حفره ای که پیستون و لوله ی پیستون در آن حرکت می کنند و متعادل کننده ی حفره ها.

متعادل کننده ی حفره بین سیلندر و لوله ی مخزن قرار گرفته و با 2/3 روغن و 1/3 هوا یا گاز پر شده است. نسبت به کمک فنر تک لوله ای، در زمان کوتاه تری نصب می شوند.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص مشخصات کمک فنر بی ام و برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *