کارکردها و انواع کمک فنر جنسیس

کارکردها و انواع کمک فنر جنسیس

کمک فنر

کارکردها و انواع کمک فنر جنسیس

بازدیدها : 102 بازدید

با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن کمک فنر ها، امروزه کمک فنر جنسیس به سیستم های سلیندر جدید دو ضربه ای  تبدیل شده است. برای خواندن مطلب کمک فنر پورشه پانامرا می توانید به سایت مراجعه نمایید.

انواع کمک فنر جنسیس

کمک فنرها را می توان به دو دسته ی لوله ی دوقلو و لوله ی مونو تقسیم کرد. از ویژگی های این دو دسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لوله ی دو قلو کمک فنر:

از مهم ترین ویژگی لوله ی دوقلو می توان به پیکربندی دوگانه اشاره کرد. اتصالات پیستون نیروی میران را در توقف های ناگهانی  تولید می کند. در حالیکه اتصالات اصلی موجب نیروی میرا در توقف های ناگهانی می گردد. این نمونه از کمک فنر جنسیس برای مقاومت بهتر تراشه های جزئی و قطعات در مقابل ذرات سنگ در جاده، پیشنهاد می شود. به همین دلیل در سیستم تعلیق اتوموبیل ها از این لوله استفاده می شود.

لوله های مونو:

لوله های مونو چیدمان درون محفظه ی روغن و گاز را نشان می دهد. اتصالات پیستون نیروی میرا را در کشیدن و انقباض به وجود می آورد.

باتوجه به این ویژگی ها نیروی میرا ارتباط بیشتری نسبت به حرکت پیستون دارد. به علاوه، این مدل برای تنظیم عالی بوده و پیشنهاد مناسبی برای اتلاف انرژی گرمایی است. این مدل لوله ها معمولا برای فنربندی ماشین های اسپورت نیز استفاده می شود.

کمک فنر جنسیس

ساختاربندی ها و انواع کمک فنر جنسیس

بدنه ی اصلی کمک فنر همان قسمت اصلی را دارد تا  حالت های فنری و بخش های دیگر نصب شده بر ماشین را فعال کند. قسمت اصلی کمک فنر برای مشتری که می خواهد بدنه ی پوسیده را عوض کند یا بدنه و شکل اسپورت را می خواهد، مناسب است. از مزیت های ساختار به روز کمک فنرها آن است که روش نگهداری کمک فنر جنسیس همانند دیگر قسمت های ماشین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *