کمک فنر پورشه پانامرا: تکنولوژی فراتر از همیشه

کمک فنر پورشه پانامرا: تکنولوژی فراتر از همیشه

کمک فنر پانامرا

کمک فنر پورشه پانامرا: تکنولوژی فراتر از همیشه

بازدیدها : 44 بازدید

در این مطلب برای شما از کمک فنر پورشه پانامرا و ویژگی های مهم آن برای تعویض صحبت خواهیم کرد. اگر به دنبال مقاله ای درباره ی کمک فنر بی ام و هستید، می توانید با مراجعه به سایت، مطلب مورد نظرتان را مطالعه کنید.

کمک فنر پورشه پانامرا و ویژگی های آن

کمک فنر پورشه پانامرا تک لوله ای است و برای استفاده ی راحت تر، آسان طراحی شده است.

تعویض کمک فنر

چه زمان باید کمک فنر پورشه پانامرا را تعویض کرد؟ سوال راحت و سختی است! ماشین ها در جاده های پر پیچ و خم و بر سنگ ها و کلوخ ها، در برف ها و سرمای شدید، حرکت می کنند. طبیعی است که بعد از مدتی  اگر سبک رانندگی خود را عوض نکنید یا همچنان در جاده های بد قلق، ماشین را برانید، کمک فنر دچار آسیب خواهد شد.

البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توانند به کمک فنر و ماشین آسیب وارد کند. برای مثال: سیبک، چپقی فرمان در وضعیت نامناسب و غیره. سعی کنید بی دلیل دست به کمک فنر نزنید یا کمک فنر جدید نخرید. پیش از هرگونه تعویض یا تغییری ابتدا ماشین را چک آپ کامل کنید و بعد در صورت صلاح دید کارشناس ماشین، کمک فنر را برای رانندگی راحت، بهتر و امن تر تعویض نمایید.

ابزار استاندارد از نظر سیستم تکنولوژی جهانی

سیستم هوایی و PASM  (کمک فنر قابل تنظیم) در مقایسه با S/4S 0.4″/1 کمتر شده است. عملکرد سیستم PASM تنظیم کمک فنر است.

کمک فنر پورشه

در واقع سیستم تعدیل کننده بهترین سطح را برای تعدیل چرخ ها مطابق با وضعیت و موقعیت رانندگی، انتخاب می کند. البته بدنه ی سیستم PASM اسپورت پیشنهادهایی را برای تنظیم کمک فنر اسپورت، به رانندگان می دهد.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی کمک فنر پورشه پانامرا آماده و منتشر کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *