مهمترین فاکتورهای کمک فنر پورشه کاین

مهمترین فاکتورهای کمک فنر پورشه کاین

کمک فنر پورشه کاین

مهمترین فاکتورهای کمک فنر پورشه کاین

بازدیدها : 22 بازدید

در این مطلب به بررسی مهمترین فاکتورهای کمک فنر پورشه کاین خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید کمک فنرها نقش مهمی در کیفیت رانندگی دارند. بنابراین اگر کمک فنر دچار پوسیدگی یا شکستگی شود، می تواند رانندگی را مختل کند. پیش از این در مطلب قبل از 4 فاکتور مهم در تعویض کمک فنر بی ام و، گفتیم. می توانید برای خواندن این مطلب به مقالات قبلی ما سر بزنید.

کمک فنر پورشه کاین و فاکتورهای مهم

کمک فنر پورشه کاین در خودرو از تاثیر رانندگی در جاده های سخت و ناهموار بر سرنشینان و خود ماشین، کم می کند. بدون کمک ها، خودرو در رانندگی دچار پرش های ناگهانی می شود. چراکه انرژی و نیرو در اسپرینگ ها ذخیره شده و به یکباره به خودرو منتقل می گردد، بدین ترتیب باعث می شود تا سیستم تعلیق مرتب حرکت کند.

کنترل سیستم تعلیق در پورشه کاین

اگر کمک فنر پورشه کاین نصب نباشد، سیستم تعلیق می تواند تا حدودی حرکات و لرزش های ماشین بر دست اندازها را کنترل نماید. اما این کار به اسپرینگ قوی و حرفه ای نیاز دارد که متاسفانه رانندگی را سخت می کند. کمک فنر این امکان را می دهد تا از اسپرینگ هایمعمولی و سبک تر استفاده شود و همزمان حرکات زیاد سیستم تعلیق را کنترل و کم کند. سیستم تعلیق همچنین می تواند همراه با پسماندهای درون تایر، بالا و پایین شدن لاستیک هایی که کمک فنر در آنها نیست را کنترل و کم کنند.

کمک فنر

از آنجا که تایر مانند اسپرینگ نرم نیست، تعدیل بالانس چرخ ها ممکن است نیازمند کمک های مقاوم و سخت بوده که این مسئله یک مزیت برای خودرو نیز به شمار می رود.

کمک فنر چگونه کار می کند؟

کمک فنر قطعه از خودرو است که برای رانندگی راحت و آرام تر طراحی شده است. کمک ها از تکان خوردن های ناگهانی و رفتن بر دست انداز یا چاله ها و تاثیرات ناشی از این حرکات کاسته و باعث می شوند تا آسیبی به ماشین یا سرنشینان وارد نشود.

امیدواریم از مطلبی که در خصوص کمک فنر پورشه کاین برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *