چطور متوجه شویم که کمک فنر آسیب دیده است؟( بخش دوم)

چطور متوجه شویم که کمک فنر آسیب دیده است؟( بخش دوم)

کمک فنر

چطور متوجه شویم که کمک فنر آسیب دیده است؟( بخش دوم)

بازدیدها : 123 بازدید

همانطور که می دانید کمک فنر یکی از قطعات بسیار مهم خودرو محسوب می شود. اگر کمک فنر خودرو آسیب دیده باشد نمی توانید در هنگام رانندگی تعادل خودرو را حفظ کنید و با هر حرکت کوچکی تکان های ناگهانی و شیدیدی می خورید. این نوع لوازم یدکی خودرو باعث می شود تا حرکات ناگهانی و لرزش ها تاثیری بر تعادل خودرو وارد نکند. کمک فنر هم مانند دیگر لوازم و قطعات خودرو خراب می شود و باید هر چند وقت یکبار آن را تعویض کنید.

در مطالب قبل شما را با ویژگی های کمک فنر آشنا کردیم و گفتیم که چطور بفهمیم کمک فنر آسیب دیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ترفنر های دیگری برای تست سلامت کمک فنر آشنا کنیم.

در مطلب قبلی گفتیم که یکی از راه های تشخیص سلامت کمک فنر این است که با آن رانندگی کنید. به موارد دیگر برای چک کردن کمک فنر دقت کنید:

مرحله دوم: خودرو را فشار دهید.

محکم گوشه خودرو را فشار دهید. سپس عقب بایستید و اجازه دهید تا خودرو بالا بیاید. آن قسمت از خودرو باید بالا بیاید اما نباید نوسان داشته باشد. اگر بیش از یکبار کاپوت یا عقب خودرو بالا و پایین شود یعنی کمک فنر همان قسمتی که فشار دادید آسیب دیده است.

مرحله سوم: چرخ ها را چک کنید.

با دقت چرخ های خودرو را چک کنید، به دنبال پارگی و وصله بر روی تایر باشید. چرا که این نشانه ها نشان دهده این است که کمک فنر آسیب دیده و به چرخ فشار وارد می کند.

همانطور که می دانید برای تهیه بهترین انواع و برترین برند های کمک فنر خودرو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. این مجموعه با مناسب ترین قیمت ها بهترین انواع کمک فنر را به مشتریان عزیز عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *