کمک فنر سنتنیال

اگر به دنبال تعمیر کمک فنر سنتنیال هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات منحصر به فرد مجموعه براتی می باشد.

در مطالب قبلی شما را با تعمیر کمک فنر بنز آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید در خصوص تعمیر کمک فنر سنتنیال و همچنین سایر خودرو ها اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

فوراً قیمتهای تعمیرات کمک فنر ضربه را در منطقه خود مقایسه کنید تا بهترین پیشنهاد را پیدا کنید.

بهترین مر کز تعمیر کمک فنر سنتنیال کجاست؟

کمک فنر چیست؟ هنگامی که اتومبیل بر روی سطوح ناهموار حرکت می کند، کمک فنرها کمک می کند تا صدای تکان یا لرزش بیش از حد خودرو متوقف شود و اطمینان حاصل شود که لاستیک ها به طور مداوم با سطح جاده تماس دارند.

چرا کمک فنرها مهم هستند؟ هنگام رانندگی، تقاضای زیادی برای برخی از قسمتهای اتومبیل وجود دارد. کمک فنرها در سیستم تعلیق اتومبیل دیده می شوند، جایی که فشارهای حرکات بالا و پایین خودرو را تحمل می کنند.

چرخ های بیشتر اتومبیل ها نیز آن را دارند. کمک فنرهای فرسوده بر عملکرد و ترمز خودرو تأثیر می گذارد که می تواند ایمنی شما را کاهش دهد.

مجموعه براتی به عنوان بهترین مرکز تعمیر کمک فنر سنتنیال و همچنین سایر خودرو ها شناخته شده است و شما می توانید با خیالی راحت تعمیرات خود را در این مجموعه انجام دهید.

کمک فنرها چگونه کار می کنند؟

کمک فنرها درون خود یک پیستون دارند که در راستای سیستم تعلیق به بالا و پایین حرکت می کند و بسته به نوع خودرو، مایع هیدرولیک یا محفظه های هوا انرژی حاصل از لرزش را از جاده جذب می کنند.

کمک فنر سنتنیال

چه عواملی باعث ایجاد مشکلات کمک فنر می شود؟

اگر اتومبیلی به چاله یا جدول کنار خیابان برخورد کند، ممکن است کمک فنر آسیب ببیند.

هنگامی که اتومبیل دچار حادثه می شود، احتمال آسیب دیدن کمک فنرهای آن وجود دارد.

اگر فنرهای موجود در پیستون کمک فنر اتومبیل بشکند، مایع هیدرولیک یا هوا به بیرون نشت می کند.

علائم نیاز به تعمیر کمک فنر در خودرو چیست؟

سخت است بدانید که آیا کمک فنرهای شما مشکلی دارند یا خیر، زیرا آنها معمولاً با گذشت زمان از کار می افتند.

سایش لاستیک معمولا با پوسته پوسته شدن خود را نشان می دهد، این امر زمانی است که آج به دور خود موج دار به نظر می رسد، زیرا لاستیک قادر به محکم ماندن در جاده نیست.

اگر اتومبیل برای رانندگی در جاده ای آشنا احساس متفاوت کند، ممکن است کمک فنرهای آن فرسوده یا آسیب دیده باشند.

وقتی فاصله توقف ماشین تا 20٪ بیشتر از حد معمول است.

اگر اتومبیل هنگام رانندگی از دست اندازها بیشتر از حد معمول عقب بکشد.

هر وقت اتومبیل مانند قایق بالا و پایین می خورد.

اگر هنگام استفاده از ترمز اتومبیل منحرف شود.

اگر سیستم تعلیق اتومبیل صدا کند.

تعمیر کمک فنر چقدر طول می کشد؟

تعویض کمک فنر یک کار نسبتاً ساده برای انجام است.

یک کمک فنر مستقل به سیستم تعلیق و قاب اتومبیل متصل است و می تواند به سرعت تعویض شود.

تعویض کمک فنر سخت تر است زیرا برای انجام کار باید فنرهای سیم پیچ تعلیق و واحد پایه برداشته شوند.

هزینه تعمیر کمک فنر چقدر است؟

هزینه یک کمک فنر می تواند تا 200 پوند باشد، اما نیروی کار باید تأمین شود.

خرید کمک فنر به صورت جفت باعث کاهش هزینه می شود.

وقتی کمک فنرها تعویض می شوند، پایه های تعلیق برداشته می شوند و باید همزمان تعویض شوند، که این امر کمی بیشتر به هزینه اضافه می کند.

دوام کمک فنر سنتنیال چقدر است؟

اتومبیل شما دارای سیستم تعلیق است که می تواند در هنگام رانندگی در جاده، شوک ها و بی نظمی ها را مهار کند. سیستم تعلیق همچنین به بهبود هندلینگ خودرو کمک می کند. انواع مختلفی از سیستم های تعلیق وجود دارد، اما رایج ترین آنها ترکیبی از کمک فنرها و استرچ ها است. در اتومبیل های قدیمی، از کمک فنرها هم در چرخ جلو و هم در چرخ عقب استفاده می شود، اما اتومبیل های مدرن از آنها در درجه اول روی چرخ های عقب و مونتاژهای پایه در جلو استفاده می کنند.

هر دو کمک فنر و استرچ به روشی مشابه کار می کنند. آنها از گاز فشرده یا مایع استفاده می کنند تا به شما کمک کند حرکت جانبی (بالا و پایین) ماشین شما ناشی از ضربه، افت، سرعت گیر، چاله و غیره باشد. کمک فنرهای شما در هر زمان که ماشین حرکت می کند استفاده می شوند (و حتی در صورت عدم حرکت). این بدان معناست که آنها بسیار سریع تر فرسوده شده و در نهایت اگر به موقع تویض یا تعمیر کمک فنر سنتنیال انجام نشود شکسته خواهند شد. در واقع، آنها یک مورد تعمیر و نگهداری عادی محسوب می شوند و باید نسبتاً مرتباً جایگزین شوند.

همچنین باید در هر بار تعویض روغن، ضربات و زیر فشارهای خود را بررسی کنید.

به طور کلی، یک کمک فنر باید حداقل 50،000 مایل قبل از نیاز به تعویض آن دوام داشته باشد. با این حال، عامل تعیین کننده واقعی مکان رانندگی و نحوه رانندگی است.

به عنوان مثال، اگر رانندگی در خارج از جاده زیاد انجام دهید یا زمان زیادی را در جاده های خاکی سپری کنید، شوک های شما بسیار سریعتر فرسوده می شوند.

اگر در درجه اول رانندگی در بزرگراه ها یا بین ایالتی را انجام می دهید که جاده ها صاف و هموار هستند، ممکن است بیش از مرز 50،000 مایل ادامه داشته باشند.

هنگامی که کمک های شما شروع به سایش کرد، به سرعت از بین می روند. آنچه اتفاق می افتد این است که مهر و موم های انتهایی شروع به سایش می کنند. در نهایت، آنها شکسته می شوند. سپس گاز یا مایع داخل کمک فنر به بیرون نشت می کند. در شوک مبتنی بر مایع، این می تواند به عنوان رطوبت در بالای کمک فنر یا پایین آمدن در کنار مجموعه باشد.

از آنجا که کمک فنرهای اتومبیل شما نقشی چشمگیر در هندلینگ و راحتی دارند، دانستن علائمی که نشان می دهد کمک فنر شما شکسته شده، مهم است. این شامل:

  • ضربه زدن از سیستم تعلیق عقب
  • هنگام چرخش احساس اینکه قسمت عقب “شل” است
  • انتهای عقب بیش از آنچه که باید عقب می زند
  • حتی دست اندازهای کوچک نیز بسیار محسوس هستند

اگر فکر می کنید کمک فنر های شما نیاز به توجه دارند، این مجموعه می تواند به شما کمک کند. یکی از مکانیک های سیار ما به محل شما خواهد آمد، هر کمک فنر را بازرسی کرده و در صورت لزوم آنها را تعویض کنید.

هزینه تعویض کمک فنر چقدر است؟

این هزینه به نوع اتومبیل شما و تعمیرگاهی که مراجعه می کنید بستگی دارد. تعویض کمک فنر در محل ممکن است کمی گران تر برای شما تمام شود.

کمک فنرها به بدنه خودرو و اجزای سیستم تعلیق متصل شده اند. آنها برای جذب شوک جاده، سواری نرم تر استفاده می شوند. بیشتر اتومبیل های ساخته شده پس از سال 1995 دارای کمک فنر در چرخ های عقب و مونتاژ پایه در جلو هستند. ماشین ها و کامیون های قدیمی ممکن است در هر چهار چرخ کمک فنر داشته باشند.

برای استفاده از خدمات تعمیر کمک فنر سنتنیال با مناسب ترین قیمت ها با کارشناسان ما با شماره 05133411862 تماس بگیرید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

      به مکانیک نیاز دارید؟ تماس بگیرید!
      09128451243