کمک فنر بی ام و

بهترین مرکز تعمیر کمک فنر BMW کجاست؟ برای تعمیر کمک فنر از چه مراکزی کمک می گیرید؟

در مطالب قبلی شما را با خرید کمک فنر کیا موتورز آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

چه پشت فرمان یک BMW جدید، استفاده شده یا دارای گواهینامه قبلی باشید، می‌خواهید وسیله نقلیه شما تعادل و سواری عالی خود را حفظ کند و ضربه‌ها یا پایه‌هایی که فرسوده شده یا آسیب دیده می ‌توانند واقعاً بر سیستم تعلیق BMW شما تأثیر بگذارند. هنگامی که این اتفاق می افتد، مهم است که آن را به سرعت تعمیر کنید تا از آسیب های اضافی جلوگیری کنید تا بتوانید در هزینه خود صرفه جویی کنید و به حرکت خود ادامه دهید.

کمک فنرچگونه می توانیم بفهمیم که سیستم تعلیق نیاز به تعمیر دارد یا خیر؟

یکی از ساده‌ ترین راه‌ها برای فهمیدن اینکه آیا سیستم تعلیق BMW شما نیاز به تعمیر دارد یا خیر این است که به سادگی متوجه تغییراتی در نحوه رانندگی خودرو خود شوید. اگر سواری ثابتی که برای اولین بار تجربه کردید شروع به تکان خوردن یا ناهمواری کرد، این نشانه واضحی از مشکل سیستم تعلیق است. اما در زیر چه خبر است؟

خودروهای BMW اغلب دارای یک سیستم تعلیق بادی هستند که از یک کمپرسور هوای موتوری برای سواری نرم ‌تر و ایمن‌ تر استفاده می ‌کند. از سیستم تعلیق بادی BMW به جای فنرهای فولادی برای ارائه تجربه رانندگی اسپرت تری استفاده شده است. اگر هر یک از موارد زیر را تجربه کردید، ممکن است نشانه این باشد که سیستم تعلیق شما نیاز به تعمیر دارد:

 • سواری خشن تر و پر از دست انداز
 • افزایش لرزش درهوای باد و بارانی
 • لرزش لاستیک پس از برخورد به چاله یا دست اندازها
 • نشت روغن

هزینه تعمیر کمک فنر BMW چقدر است؟

مانند بسیاری از تعمیرات خودرو، هزینه تعمیر سیستم تعلیق بسته به خودرو و میزان خرابی تعمیرات متفاوت خواهد بود. با احتساب نیروی کار، رانندگان باید میزان زنگ زدگی و سایش زیر خودرو را نیز در نظر بگیرند، زیرا زمان بیشتری برای دسترسی و برداشتن قطعات در آن شرایط صرف می ‌شود. رانندگان همچنین ممکن است به تراز چرخ ها نیاز داشته باشند که می تواند مجموع تعمیر سیستم تعلیق بادی BMW را تا 2000 دلار افزایش دهد. قبل از اینکه متعهد شوید که وسیله نقلیه خود را سرویس کنید، همیشه باید یک مکانیک خبره برای تخمین دقیق تر خودرو و موقعیت خاص خود، قیمت گذاری دریافت کنید. اگر می ‌خواهید با یک تیر دو نشان بزنید یک مرکز خدمات معتبر همچنین می ‌تواند بقیه اجزای وسیله نقلیه شما، از جمله لنت ترمز، سطح مایعات و آج لاستیک‌ها را نیز بازرسی کلی انجام دهد!

مرکز تعمیر کمک فنر BMW

اکنون که درباره مکان هایی که می توانید به راحتی تعمیر سیستم تعلیق BMW با کیفیت را پیدا کنید اطلاعات بیشتری کسب کرده اید جایی که تیم خدمات ما وسیله نقلیه شما را تعمیر می کند و شما را در کمترین زمان به جاده باز می گرداند. وقتی از خدمات ویژه ما استفاده می کنید، حتی می توانید هزینه های تعمیر سیستم تعلیق را جبران کنید.

وقتی اینجا هستید، نکات خدمات بیشتری را بررسی کنید، مانند اینکه کجا می‌توانید روغن BMW را تعویض کنید یا بدانید چراغ‌های هشدار BMW شما چه معنایی دارند.

آیا در زمان رانندگی تکان های شدیدی را احساس می کنید؟ یا احساس می کنید وسیله نقلیه شما در جهت خاصی کشیده می شود؟ آیا ماشین شما پس از برخورد به چاله یا قسمت ناهموار جاده، بیش از حد جهش می کند؟ آیا آج لاستیک شما خیلی سریع فرسوده می شود؟

اگر به هر یک از این سؤالات پاسخ “بله” داده اید، کمک فنرها و استروت های خودروی شما ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

تفاوت بین کمک فنر و استروت چیست؟

کمک فنر‌ها و استروت ‌ها بخشی از سیستم تعلیق خودرو هستند که برای کاهش اثر فنرهایی که ضربه ‌های سطح جاده را جذب می‌کنند، کار می‌ کنند.

هنگامی که یک کمک فنر و مجموعه استرات فرسوده می شود، وسیله نقلیه در هنگام برخورد با سطوح ناهموار جاده مستعد جهش بیشتری است. این می تواند بر روی کنترل خودرو تأثیر بگذارد.

نشانه های سایش

در حالی که هر وسیله نقلیه ای متفاوت است، اکثر تکنسین ها توصیه می کنند که در اولین نشانه سایش احتمالی یا هر 50000 تا 60000 مایل، کمک فنرها و استروت های خود را بررسی کنید. پس از بازرسی کامل خودروی شما، تکنسین بهترین اقدام را برای هر گونه تعمیرات ضروری توصیه می کند. به یاد داشته باشید، شما لزوماً ارزان ‌ترین مکان را برای نصب ضربه‌ گیر نمی‌ خواهید، بلکه می ‌خواهید بهترین مکان برای تعویض ضربه‌ گیرها و استروت‌ها در نزدیکی شما باشد.

بازرسی کامل حرفه ای

هنگام تعویض کمک فنرها و استروت‌های فرسوده، تکنسین‌ها ماشین شما را به حالت نرم ‌تری برمی‌ گردانند. همچنین بلافاصله متوجه بهبود کنترل، پایداری بهتر و مسافت ترمز کمتر در زمانی که پشت فرمان هستید، خواهید بود.

فرآیند بازسازی شامل بازگرداندن پارامترها و ویژگی‌های قطعات آسیب ‌دیده به وضعیتی تقریباً جدید است این فرآیند تحت پوشش یک یا دو سال گارانتی (بسته به نوع خودرو) است.

ما در تعمیر کمک فنرهای تطبیقی ​​پیشرفته تخصص داریم:

کمک فنر با سیستم NIVO در خودروهای مرسدس و بی ام و

کمک فنر AirMatic در خودروهای مرسدس بنز

کمک فنر پنوماتیک (تعمیر دم)

کمک فنر با سیستم EDC (ویژگی های متغیر کنترل شده با قدرت) در خودروهای BMW

کمک فنرها با کیسه هوا در Lexus LS430، Audi A6 Allroad، Jaguar XJ XJ6 XJ8

کمک فنر با سیستم IDS CDC (ویژگی های کارکرد الکتریکی متغیر) در Opel Vectra C، Signum، Astra

کمک فنر با سیستم IVDC (ویژگی های کارکرد الکتریکی متغیر) در Ford Mondeo، S-Max، Galaxy

کمک فنر با سیستم FOUR-C (ویژگی های کارکرد الکتریکی متغیر) در Volvo V70, S40, S80, XS70

کمک فنر با سیستم Magnetic Ride ( کمک فنر با سیال مغناطیسی ویژه که ویژگی های متغیر را در کسری از ثانیه تضمین می کند) در آئودی TT، R8 و غیره.

کمک فنر رزوه ای KW، Bilstein، K-sport، Ap، Koni، BC N، Tein SS و همه مارک های دیگر.

فرآیند بازسازی معمولی به شرح زیر انجام می شود:

 • تمیز کردن
 • جداسازی قطعات
 • تایید خسارت
 • تعویض کلیه قطعات فرسوده با قطعات جدید یا تعمیر آنها
 • مونتاژ
 • تست ها
 • رنگ زدن

کمک فنرهای بازسازی شده پس از تعمیر توسط پیک DPD ارسال می شود.

برای استفاده از خدمات بهترین مرکز تعمیر کمک فنر BMW با کارشناسان ما با شماره 09128451243 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *