چرا کمک فنر رنو را تعویض کنیم؟

چرا کمک فنر رنو را تعویض کنیم؟

کمک فنر

چرا کمک فنر رنو را تعویض کنیم؟

بازدیدها : 21 بازدید

همانطور که می دانید کمک فنر رنو و یا سایر خودرو ها را می توان به عنوان مهم ترین قطعات خودرو در نظر گرفت. زمانی که این نوع قطعات آسیب ببینند می توانند خسارت های جانی و مالی بسیاری را در پیش داشته باشند.

به همین علت تعویض به موقع کمک فنر رنو و همچنین سایر خودرو ها می تواند نقش بسیار مهمی در سلامت خودروی شما داشته باشد.

در مطالب قبلی شما را با چند نکته در خرید کمک فنر آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد دلایل تعویض کمک فنر و اینکه اگر کمک خودرویمان را عوض کنیم چه تاثیری را خواهیم دید، اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

کمک خودرو

مزیت های تعویض کمک فنر

راحتی

کمک فنر یکی از مؤلفه های سیستم تعلیق شما است که باعث می شود سواری شما قابل تحمل تر و راحت تر باشد.

تقریباً هر وقت وسیله نقلیه خود را با کمک های های جدید سازگار می کنید، بعضی از موارد را در رانندگی خود بهبود خواهید بخشید.

رانندگی تحت کنترل

این یکی از نکاتی است که اغلب افراد به آن توجهی نمی کنند. اگر کمک فنر بد باشد، و سواری که ارائه می دهد متناقض باشد یا بسیار کم باشد، بنابراین کنترل وسیله نقلیه شما بسیار مشکل خواهد بود.

هنگام ضربه به چرخ، متوجه خواهید شد که این کمک ها آسیب دیده اند و لازم است تا هرچه سریع تر آن ها را تعویض کنید. همچنین هنگام عبور از دست انداز های جاده، کمبود کشش را احساس خواهید کرد، زیرا برای تنظیم سیستم تعلیق خودروی شما مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید تا خود را با این تکان ها وقف دهد. این باعث می شود شما در حین رانندگی احساس کنید که روی جاده شناور هستید.

پوسیدگی تایر

یک کمک معیوب در جایی که در سیستم تعلیق شما وجود دارد، از برخی جهات باعث می شود وسیله نقلیه شما ناهموار شود. بعضی اوقات این آسیب ها با چشم نیز قابل مشاهده نیست، زیرا کمک فنر ارتباطی با ارتفاع وسیله نقلیه شما ندارند و ارتباط بیشتری با نحوه برخورد با رانندگی از فاصله زمین دارند. اما اگر کمکی به اندازه سایر کمک فنر های تعلیق شما کار نمی کند، با گذشت زمان متوجه خواهید شد که لاستیک های شما دارای الگوی عجیب و غریب هستند. همچنین متوجه می شوید که لاستیک ها دچار پوسیدگی و خوردگی شده اند.

برای خرید بهترین انواع کمک فنر رنو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *