قیمت کمک فنر چانگان چقدر است؟

قیمت کمک فنر چانگان چقدر است؟

خرید کمک فنر

قیمت کمک فنر چانگان چقدر است؟

بازدیدها : 42 بازدید

فهرست محتوایی

آیا می دانید قیمت کمک فنر چانگان چقدر است؟ چه فاکتور هایی بر قیمت این قطعات موثر هستند؟

در مطالب قبلی شما را با خرید کمک فنر جنسیس آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در مورد قیمت کمک فنر چانگان اطلاعاتی به دست آورید.

قیمت کمک فنر چانگان

اگر می خواهید کمک فنرها را به صورت جفت تعویض کنید لازم است بدانید که هزینه تعویض کمک فنرها اندکی کمتر خواهد بود زیرا به طور کلی دارای پیچ و مهره زیادی نیستند.

کمک فنر

متوسط ​​کل هزینه تعویض یک جفت کمک فنر تقریباً 250 تا 580 دلار خواهد بود. هزینه یک ضربه گیر تک در حدود 50 تا 140 دلار است بنابراین قطعات به تنهایی باعث بازگشت شما بین 100 تا 280 دلار می شوند. دو ساعت کار برای انجام کار 150 تا 300 دلار اضافی است.

اگر می خواهید هر 4 کمک(یا پایه) را تعویض کنید، کافی است کل هزینه های فوق را در دو ضرب کنید تا برآوردی بدست آورید.

توجه داشته باشید که قیمت برخی از وسایل نقلیه (به ویژه وسایل نقلیه لوکس مانند مرسدس بنز، آئودی، بی ام و یا لکسوس) بیش از حد متوسط ​​است. این مورد در مورد اتومبیل های اسپرت یا وسایل نقلیه دیگری که از کمک فنر یا پایه های پیشرفته تری استفاده می کنند، صدق می کند.

به طور متوسط ​​انتظار داشته باشید برای جایگزینی یک جفت پایه، 450 تا 900 دلار بپردازید. هزینه مونتاژ فردی ستون تقریباً 150 تا 300 دلار است بنابراین شما فقط برای قطعات در حدود 300 تا 600 دلار در نظر دارید. کار به تنهایی حدود 150 تا 300 دلار برای این جفت ارز عقب می ماند.

مراجعه به نمایندگی اتومبیل برای تعویض کمک فنر می تواند هزینه بسیار بیشتری داشته باشد و مطمئن باشید ما حداقل 1000 دلار بابت هزینه معمول تعویض کمک فنر جلو پرداخت خواهیم کرد. برای این نوع خدمات، به خرید بپردازید و بهترین کار این است که از یک مکانیک مستقل معتمد برای بدست آوردن بهترین قیمت کمک بگیرید.

برای اطلاع دقیق از قیمت کمک فنر چانگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *