آیا از کمک فنر درستی برای خودرویتان استفاده می کنید؟

آیا از کمک فنر درستی برای خودرویتان استفاده می کنید؟

آیا از کمک فنر درستی برای خودرویتان استفاده می کنید؟

بازدیدها : 41 بازدید

همانطور که می دانید کمک فنر مدل های مختلفی دارد. شما می توانید برای تهیه بهترین انواع کمک خودرو با کارشناسان ما در تماس باشید. در مطالب قبل شما را با روش های بررسی کمک فنر های آسیب دیده آشنا کردیم.

همچنین در مورد کمک فنر نکات مهمی را در اختیارتان قرا دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم تا متوجه شوید آیا کمک فنری که انتخاب کرده اید مناسب است یا خیر.

آیا مراقب دست انداز ها هستید؟ آیا با سرعت از روی دست انداز ها و چاله ها عبور می کنید و یا مراقبید؟ اگر این طور اینطور است باید سر موقع کمک خودرویتان را چک کنید. با تعویض قطعات و جلوبندی آسیب دیده می توانید از رانندگی ساکت و تر و راحت تر لذت ببرید. می توانید با در نظر گرفتن نشانه هایی از زمان تعمیر یا تعویض کمک فنر خودرو اطلاع پیدا کنید.

اگر مطمئن نیستید که کمک خودروی شما دست کار می کند یا خیر می توانید با بررسی موارد زیر از کیفیت آن اطمینان پیدا کنید.

روش های بررسی کیفیت کمک فنر

  1. می توانید با استفاده از وسیله OEM کمک فنر خودرویتان را چک کنید. البته اگر کمک خودروی شماشما قدیمی شده است دیگر وقت آن رسیده تا به فکر یک کمک خودروی نو و سالم بگردید.
  2. در هر 50000 تا 75000 مایل می توانید کمک خودرویتان را بررسی کنید. تا از سلامت آن اطلاع پیدا کنید. در کمک ها نباید اثاری از پوسیدگی و یا خوردگی وجود داشته باشد. اگر کمک ها آسیب دیده باشد صدای نا به هنجاری را در اتاق خودرو خواهید شنید.

همانطور که می دانید خرید کمک خودرو با کیفیت و معتبر باید از مراکز فروش معتبر و شناخته شده ایی انجام گیرد. برای تهیه کمک فنر با مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از خدمات فروشگاه براتی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =